Hakkımızda

Hakkımızda

Titiz anneler artık korkmanıza gerek yok! Evleriniz yaşamınızın özetidir. Her bir köşesinde bir sürü hatıra biriktirdiğiniz evlerinizde tatsız kazalar yaşanabilir. Misafirlerinize tatlı veya çay servis ederken bir çocuk bunu koltuğunuza veya sandalyenize dökebilir. Bir kaza olabilir. Rahat olun, doğru adrestesiniz! Bu işi İstanbul’da en iyi biz yapıyoruz! Sadece koltuklarınıza değil gönüllerinize de ferahlık getiriyoruz! ler yüzümüzle, genç ve dinamik ekibimizle yanınızdayız. “Para kolay kazanılır, insan kazanmak en zorudur.” Sözüne inanarak bu zor yola koyulduk.  “Bir kaza olur mu? Ya koltuğa bir şey dökülürse?” diye düşünmeyin. Siz sadece güzel anlara ve keyifli sohbetlerinize odaklanın. Bir kaza olursa kaliteli makinelerle, muhteşem ekibiyle ABA Yıkama yanınızda! Şimdilik sadece İstanbul’da 

Misyon

Koltuk, sandalye ve berjer yıkama konusunda İstanbul’da ilk akla gelen firma olmak. Mutlu ve işini severek yapan ekibimizi her daim memnun etmek. Onların mutluluğunu müşterilerimize yansıtmasını sağlayıp, bağlı müşteri portföyümüzü daima genişletmek. İşimizi aşkla yapmaktan asla vazgeçmeyip, koltuklara değil insanların gönlüne de ferahlık vermek. İstanbul’un dört bir yanına şubeler açıp zincirleşmek.

Vizyon

Franchaising sistemiyle Türkiye’nin dört bir yanına dağılıp, hizmet vermek. Hizmet gamımızı genişletip “yıkama” denince ilk akla gelen olmak.